Opinie

K.R.; 27.04.22r. Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Rozwoju „Lustro”, źródło: Znanylekarz.pl

Kompetentna, rzeczowa i ciepła. Moje nastoletnie dziecko jest bardzo zadowolone ze spotkań z Panią Karoliną. Syn stał się spokojniejszy, nauczył się mówić o swoich emocjach i widzę, że lepiej sobie z nimi radzi. Dzięki wskazówkom Pani psycholog i mi łatwiej być rodzicem nastolatka. Polecam z całego serca.

M.D.; 22.04.2022r. Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Rozwoju „Lustro”, źródło: Znanylekarz.pl

Przyjazny lekarz z dobrymi metodami leczenia i łatwością w komunikacji z pacjentem. Pani Karolina mocno inicjowała spotkania i usprawniała ich przebieg jednocześnie pozwalając pacjentowi na własne tematy czy sugestie. Problemem nie było też wyjaśnienie czegoś czy dodatkowe pytania ze strony uczestnika konsultacji.

Justyna; 23.04.22r. Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Rozwoju „Lustro”, źródło: Znanylekarz.pl

Bardzo serdecznie polecam Panią Karolinę.
Miła, sympatyczna, empatyczna, dobry słuchacz, bardzo inteligentna osoba ze skutecznością szybkiej analizy problemu. Każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze.Techniki zaproponowane przez Panią Karolinę skutecznie sprawdzają się w życiu codziennym. Potrafi wysłuchać, wesprzeć i pokazać różne rozwiązania problemu. Jest doskonałym specjalistą w tym co robi. Polecam serdecznie.

M.P.; 23.04.22r. Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Rozwoju „Lustro”, źródło: Znanylekarz.pl

Profesjonalny psycholog. Miła, rzeczowa, kompetentna osoba. Punktualna, trafnie stawia diagnozę. Jestem bardzo zadowolona, że trafiliśmy właśnie do Pani Karoliny.

Ewa; 12.04.22r. Lokalizacja: Psycholog Karolina Laszuk, źródło: Znanylekarz.pl

Bardzo miła Pani z profesjonalnym podejściem. Fachowa, obiektywna ocena. Polecam serdecznie 🙂

N.; 5.11.22r. Lokalizacja: Psycholog Karolina Laszuk, źródło: Znanylekarz.pl

Pani Karolina wykazała się dużym zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do problemu. Praca z nią okazała się skuteczna i przyjemna 😉 to dobrze spożytkowany czas polecam!

Aby dodać swoją opinię, proszę o wiadomość mailową na adres: kontakt@psychologbp.pl lub pozostawienie opinii na portalu Znanylekarz: https://www.znanylekarz.pl/karolina-laszuk-2/psycholog/biala-podlaska#tab=profile-reviews